Producenci
Sonda
Skąd się o nas dowiedziałeś ?
Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Nowość
Promocja

Woda mineralna Żywiec Zdrój

Woda mineralna Żywiec 0,33l ZDROJEK n/g opak.6     Woda mineralna Żywiec 0,33l ZDROJEK n/g opak.6
Cena: 1,44 zł (netto: 1,17 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec 0,5l cytryna N/G opak.12     Woda mineralna Żywiec 0,5l cytryna N/G opak.12
Cena: 1,92 zł (netto: 1,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec 0.5l gaz opak.12         Woda mineralna Żywiec 0.5l gaz opak.12
Cena: 1,29 zł (netto: 1,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec 0.5l n/g opak.12         Woda mineralna Żywiec 0.5l n/g opak.12
Cena: 1,29 zł (netto: 1,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec 0.7l n/g SMOCZEK opak.12     Woda mineralna Żywiec 0.7l n/g SMOCZEK opak.12
Cena: 1,69 zł (netto: 1,37 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec 0,5l truskawka N/G opak.12    Woda mineralna Żywiec 0,5l truskawka N/G opak.12
Cena: 1,92 zł (netto: 1,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec 1,5l N/G cytryna opak.6     Woda mineralna Żywiec 1,5l N/G cytryna opak.6
Cena: 3,75 zł (netto: 3,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec 1,5l N/G trusk opak.6      Woda mineralna Żywiec 1,5l N/G trusk opak.6
Cena: 3,75 zł (netto: 3,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec 1.5l delikatnie gaz opak.6    Woda mineralna Żywiec 1.5l delikatnie gaz opak.6
Cena: 2,09 zł (netto: 1,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec gaz 1.5l opak.6         Woda mineralna Żywiec gaz 1.5l opak.6
Cena: 2,09 zł (netto: 1,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec 0,5l n/g SMOCZEK Avengers opak.6      Woda mineralna Żywiec 0,5l n/g SMOCZEK Avengers opak.6
Cena: 1,49 zł (netto: 1,21 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec 1,5l N/G jabłko opak.6      Woda mineralna Żywiec 1,5l N/G jabłko opak.6
Cena: 3,75 zł (netto: 3,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Woda mineralna Żywiec Zdrój 5L          Woda mineralna Żywiec Zdrój 5L
Cena: 5,49 zł (netto: 4,46 zł )
szt.
zobacz więcej

Woda mineralna Żywiec Zdrój - tradycja i solidność

Historia przedsiębiorstwa Żywiec Zdrój sięga roku 1992 - wszystko zaczęło się w małej rozlewni wody ze źródeł, które swój początek miały w Otulinie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Od tego czasu wiele się zmieniło - z małej rozlewni wody przedsiębiorstwo zmieniło się w wielką spółkę, która od lat jest niekwestionowanym liderem wody na rynku. Liderem odpowiedzialnym i niepozbawionym swoistej misji.

W końcu Żywiec Zdrój od początku swojego istnienia kieruje się czterema wartościami:

 • humanizmem,
 • otwartością,
 • bliskością,
 • entuzjazmem.

Które to wartości odzwierciedlają podejście firmy zarówno do klientów, jak i do swoich pracowników czy dostawców. Cieszymy się, że możemy być jednym z nich – tym bardziej, iż naturalna woda mineralna niegazowana Żywiec Zdrój to jeden z najchętniej kupowanych napojów w Polsce. Warto w tym miejscu dodać, że takie podejście nie wzięło się znikąd. Żywiec Zdrój jest nierozerwalnie związany z ekologicznie czystych terenów położonych w Beskidem Żywieckim, z miejscem, gdzie wszystko się zaczęło i bez którego nie byłoby niczego, a miejsce to jest naprawdę malownicze, gościnne, dodaje energii – dokładnie tak, jak niegazowana woda Żywiec Zdrój, która ma tam swoje korzenie.

Marka Żywiec Zdrój od samego początku dba o wysoką jakość oferowanych produktów. Posiada ogromne doświadczenie w produkcji wód mineralnych i źródlanych, dokładając wszelkich starań, aby cały cykl produkcyjnych przebiegał bez najmniejszych zakłóceń. Każdy z jego etapów – począwszy od pomysłu, przez organizację działania fabryki, aż po dostarczenie wody do hurtowni i sklepów – jest zaplanowany w najmniejszych szczegółach.

Na wyjątkowe podkreślenie zasługuje fakt, że marka duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo swoich produktów. To z tego powodu zdecydowała się na wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania, który obejmuje kilka norm. Są to:

 • ISO 9001;
 • FSSC 22000;
 • PN-N-18001.

Wszystko to sprawia, że po wodę tej marki można sięgać bez najmniejszych obaw. Żywiec Zdrój to firma, dla której nie ma żadnych kompromisów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo produktów. Dokładnym, niezwykle szczegółowym badaniom poddawana jest zarówno woda, jak i wszystkie pozostałe surowce wykorzystywane do jej produkcji. Również opakowania są dokładnie przebadane. Dzięki temu można być pewnym, że są one dopuszczone do kontaktu z produktami spożywczymi.

Wszystkie napoje niegazowane bądź napoje gazowane tej marki to najlepszy dowód na to, że Żywiec Zdrój stawia przede wszystkim na jakość wody, kontrolując swój produkt na wszystkich etapach, do momentu, gdy trafi na sklepowe półki – bez względu na to czy chodzi o te w lokalnym sklepie, czy miejscem nabywania pysznej wody Żywiec są zakupy online. Dlatego na jakość wody wpływ ma każdy pracownik przedsiębiorstwa i udostępniana przez naszą hurtownię woda Żywiec Zdrój pokazuje, iż taka wartość jest wpajana każdemu, kto pracuje na jej jakość. Firma mocno dąży do zbudowania wokół marki serii pozytywnych skojarzeń, tak, by konsument - obecny czy potencjalny - słysząc "Żywiec Zdrój" był przekonany, że chodzi o wodę nie tyle dobrą i zdrową, co wręcz doskonałą w swojej istocie. Trzeba przyznać, że udaje się im to doskonale – ciepły wizerunek marki i pozytywne opinie klientów tym samym są obowiązkowym elementem każdego szanującego się sklepu spożywczego, czy wszelkiego lokalu gastronomicznego. Naszym zadaniem w tym wszystkim jest zadbać o jego terminowe dostarczenie. Sprawdź koszt dostawy!

Nie można zapomnieć również o ekologicznym podejściu do procesu produkcyjnego. Marka kładzie duży nacisk na to, aby jej działalność była możliwie jak najmniej uciążliwa dla środowiska. Dlatego do 2015 roku zdecydowała się na znacznie obniżenie emisji dwutlenku węgla. W fabrykach stosowane są innowacyjne technologie, dzięki którym zużycie zarówno energii elektrycznej, jak i ciepła jest zdecydowanie mniejsze. Jeśli chodzi o opakowania, to w ich produkcji wykorzystywany jest plastik z recyklingu. Dzięki temu firma Żywiec Zdrój nie przyczynia się do zwiększenia emisji gazów cieplarnianych.

Jak woda mineralna Żywiec Zdrój wpływa na zdrowie człowieka?

Woda mineralna Żywiec Zdrój to bardzo dobry wybór dla każdego, kto szuka zdrowej, bezpiecznej wody dostarczającej wielu substancji mineralnych. To dobry wybór, jeśli chcesz skutecznie nawodnić organizm, chroniąc się przed groźnymi skutkami odwodnienia. Dzięki niej skutecznie ugasisz pragnienie, a także zapewnisz sobie ulgę, kiedy nadejdą prawdziwe upały.

Asortyment wody mineralnej Żywiec Zdrój

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby rynku zadbaliśmy o to, by w ofercie naszej hurtowni wody było tak samo różnorodnie. Tym samym w asortymencie hurtowni z Warszawy znajdują się najwyższej jakości następujące wody mineralne dla całej rodziny:

Wody mineralne Żywiec Zdrój

Propozycją numer jeden jest woda niegazowana Żywiec Zdrój  - krystalicznie czysta woda źródlana, doskonałej jakości, którą z czystym sumieniem można polecić właściwie każdemu, jak również jest to woda niegazowana - produkt polecany przez instytut matki dla dzieci oraz kobiet w ciąży, karmiącym piersią czy nawet żywieniu niemowląt. Woda Żywiec Zdrój to woda odpowiednia do picia na co dzień dla każdego niezależnie od wieku i stanu zdrowia.

W naszej hurtowni dostępne są wody mineralne marki Żywiec Zdrój zarówno gazowane, jak i niegazowane. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że upodobania osób sięgających po wodę są różne. Jedni preferują bąbelki, inni wolą ich unikać. Proponujemy wodę w butelkach o różnej pojemności. Decydując się na zakupy w naszej hurtowni, możesz zamówić zarówno wodę półtora litrową, jak i taką, którą zamknięto w opakowaniach o pojemności pół litra.

Jeśli chodzi o ceny, to kształtują się one naprawdę atrakcyjnie. Dbamy o to, aby nasi klienci nie musieli przepłacać. Jeśli chodzi o wodę niegazowaną w butelkach półtora litrowych, to jedynie 1,70 złotych netto. W przypadku butelek półlitrowych cena wynosi 1,05 złotych netto.

Wody mineralne Żywiec Zdrój dla dzieci

Specjalną propozycją w ofercie naszej hurtowni jest Żywiec Zdrój dedykowanym dla dzieci (Baby Zdrój woda) - linia produktów, które mają na celu zachęcić dzieci do picia wody i zmiany nawyków żywieniowych na lepsze, zdrowsze. Linia produktów kontynuuje tradycje firmy Żywiec Zdrój sa w zakresie zaangażowania społecznego.

Wody smakowe Żywiec Zdrój

Nie każdy lubi wodę. Dla wielu osób pozbawiona jest ona konkretnego smaku, co sprawia, że jej picie stanowi dla nich ogromne wyzwanie. Marka Żywiec Zdrój nie zapomina na szczęście również o tych, dla których czysta woda bez dodatków nie jest ulubionym napojem.

Dla osób, które lubią sobie urozmaicać codzienne nawyki picia wody chcemy zaproponować Żywiec Zdrój Smako-Łyk – produkt kryjący się pod tą obiecującą nazwą jest to nic innego jak właśnie niegazowane wody smakowe, które są połączeniem doskonałej jakości źródlanej wody oraz smaku owoców.

Występuje w sześciu smakach:

 • cytrynowym,
 • jabłkowym,
 • truskawkowym,
 • brzoskwiniowym,
 • limonkowym,
 • wiśniowym

Oferujemy wody smakowe w opakowaniach półtoralitrowych, dbając o to, aby ich cena była naprawdę atrakcyjna. Decydując się na zakup wody w owocowym smaku, musisz liczyć się jedynie z ceną 3,05 złotego netto za butelkę półtoralitrową.

Prawdziwym bestsellerem w naszej hurtowni spożywczej jest Żywiec Zdrój Soczysty – przepyszne i bardzo często wybierane ze sklepowych półek połączenie wody źródlanej i soku owocowego. Dla urozmaicenia smaków występuje w trzech wariantach smakowych: jabłkowym, cytrynowym oraz wiśniowym.

Oprócz powyższych w ofercie naszej hurtowni znajduje się także żywioł Gazowany, gaz z Sokiem - woda dostępna w trzech wariantach smakowych: jabłkowym, cytrynowym oraz pomarańczowym, która idealnie gasi pragnienie.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zachęcić Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty wody Żywiec Zdrój. Jeśli jest ona Państwu znana, z całą pewnością jej jakość jest oczywistością – dla nas priorytetem tutaj było zapewnienie różnorodności oferty i to w atrakcyjnych cenach. Jeśli tego Państwo szukają – nasza hurtowania wody jest tym miejscem. Odpowiemy na każde dodatkowe pytania – zachęcamy więc do ich zadawania. Jeśli chodzi o wodę z Żywca – jesteśmy do Państwa usług!

BESTSELLERY

 • Niegazowana woda mineralna Cisowianka 0.5l opak.12
 • Woda mineralna Muszynianka 0,6l opak.8
 • Woda niegazowana Kropla beskidu 1,5l opak.6
 • Cisowianka - woda mineralna nienasycona dwutlenkiem węgla 1.5l n/g opak.6
 • Cisowianka - gazowana woda mineralna 0.5l opak.12
 • Woda mineralna Żywiec Zdrój - górska woda źródlana niegazowana 1.5l n/g opak.6
 • Woda Muszynianka lekko gazowana 1.5l opak.6
 • Cisowianka naturalna woda mineralna 1.5l gaz opak.6
 • Woda gazowana Primavera 1,5l opak.6
 • Woda Kinga Pienińska 0,5l n/g opak.12
 • Nałęczów Zdrój - naturalna woda mineralna średniozmineralizowana 1,5ln/g opak.6
 • Primavera 1l niegazowana woda mineralna opak.6
 • Kropla Beskidu - niegazowana woda źródlana 0,5l n/g opak.12
 • Nałęczowianka woda mineralna gazowana 1.5l opak.6
 • CISOWIANKA 0,7l n/g opak.6 ZIELONA Nowa!

Dowiedz się więcej o polityce plikach cookie i polityce prywatności dotyczącej danych osobowych.

Najczęściej zadawane pytania do hurtowni wody mineralnej Żywiec Zdrój - FAQ

 • Jak można złożyć zamówienie na wodę mineralną Żywiec Zdrój?

  Aby złożyć zamówienie na mineralną wodę Żywiec Zdrój w naszej hurtowni - wystarczy wybrać odpowiednią ilość produktu i umieścić w wirtualnym koszyku, dostępnym na naszej stronie. Następnie należy wybrać dogodną formę płatności i dostawy oraz potwierdzić złożenie zamówienia. Możliwe jest również złożenie zamówienia telefonicznie - zapraszamy do kontaktu.

 • Jakie wody mineralne Żywiec Zdrój są w ofercie?

  W naszej hurtowni wody zapewniamy duży asortyment propozycji mineralki od znanego w całej Polsce producenta Żywiec Zdrój. Klasyczna woda niegazowana, woda mineralna gazowana, wody smakowe - truskawkowa, cytrynowa i więcej. Mamy też bogaty wybór, jeśli chodzi o wielkość butelki - od tych najmniejszych ze smoczkiem dedykowanych dzieciom, po największe. Co więcej, oferta jest wciąż poszerzana o nowości - warto zaglądać i być na bieżąco.

 • Czy można opłacić zamówienie przy dostawie?

  Tak - w naszej hurtowni wody udostępniamy możliwość opłacenia zamówienia przy dostawie. Ta sama zasada odnosi się do zamówień wody mineralnej Żywiec Zdrój. Prosimy zaznaczyć odpowiednią i preferowaną formę płatności podczas procesu składania zamówienia w wirtualnym koszyku, albo o przekazanie nam tej informacji w czasie składania zamówień poprzez kontakt telefoniczny.

 • Czy woda Żywiec Zdrój jest wodą mineralną?

  Wodę można nazwać mineralną, gdy zawiera korzystne dla zdrowia składniki mineralne, które rozpuszczają się w wodzie. Zgodnie z tą definicją można bezdyskusyjnie potwierdzić, iż woda Żywiec Zdrój należy do tej kategorii, a o zawartości konkretnych składników mineralnych w każdej butelce (kationy, aniony - jony dodatnie i ujemne) można dowiedzieć się więcej studiując etykiety poszczególnych butelek i partii.

 • Jaki jest koszt zakupu wody mineralnej Żywiec Zdrój?

  Woda mineralna Żywiec Zdrój dostępna w naszej ofercie to atrakcyjna oferta - nie tylko pod względem bogactwa asortymentu. Weszliśmy we współpracę z producentem we współpracę, która zapewnia bardzo korzystne ceny. Oczywiście ostateczna cena jest zależna od tego, który konkretnie produkt się wybierze. Warto jednak podkreślić, że przy dużych zamówieniach zapewniamy możliwość skorzystania z rabatów.
 • Czy woda mineralna Żywiec Zdrój jest dobra dla zdrowia?

  Liczne badania podkreślają wartość wody mineralnej dla organizmu człowieka i naszego samopoczucia. Wysokiej jakości woda mineralna Żywiec Zdrój to właśnie woda mineralna, która jest dobrze znana wśród konsumentów i ceniona za te właściwości. Dzięki wysokiej zawartości składników mineralnych - każda butelka tej wody jest niczym synonim smacznej, zdrowej wody. To również ukłon w stronę odpowiedniego nawodnienia i dobrego samopoczucia
 • Jaki jest średni czas realizacji zamówienia na wodę mineralną Żywiec Zdrój?

  Jeśli zdecydujesz się na zamówienie wody mineralnej Żywiec Zdrój w naszej hurtowni, pamiętaj, że zamówienia złożone do godziny 14.0 realizujemy już następnego dnia roboczego. Te z soboty, niedzieli i świąt trafiają do realizacji w najbliższy dzień roboczy. Zawsze dbamy o to, aby każde zamówienie trafiło do klientów możliwe jak najszybciej. Dajemy klientom możliwość osobistego odbioru zamówienia w naszej siedzibie w Ząbkach pod Warszawą.
 • Ile wody dziennie powinna pić osoba dorosła?

  Specjaliści wskazują, że na każdy kilogram mamy naszego ciała powinno przypadać około 0,02 litra wody. Przyjmuje się, że osoba dorosła, która jest zdrowa dziennie powinna wypijać od 1,5 do 2 litrów. Ostateczne zapotrzebowanie jest zależne od płci, temperatury, jaka panuje w otoczeniu, w którym dana osoba przebywa, a także od poziomu aktywności fizycznej. Im cieplej i im większa aktywność, tym więcej wody należy wypić.
 • Jaka woda jest lepsza mineralną czy źródlana?

  Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Osoby, które chcą wzbogacić swoją dietę w magnez i wapń, powinny pić wodę mineralną. Ta źródlana jest odpowiednia dla osób chcących bezpiecznie wypijać większe ilości. Jest dobra również dla niemowląt, a także dla kobiet, które spodziewają się dziecka.
 • Czy woda w plastikowych butelkach jest zdrowa?

  Plastikowe butelki wykorzystywane przez producentów wody mineralnej i źródlanej są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Oznacza to, że zawarte w nich substancje nie przedostają się do wody, a tym samym do naszego organizmu. Pamiętaj jednak, aby butelek z wodą nigdy nie zostawiać na słońcu, a także w rozgrzanym samochodzie. Dzięki temu uchronisz zewnętrzne warstwy plastiku przed zniszczeniem na skutek działania promieni słonecznych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl