Producenci
Sonda
Skąd się o nas dowiedziałeś ?
Dostawa wody Warszawa

Dostawa wody Warszawa - województwo mazowieckie – zapraszamy!

Z myślą o kompleksowym zaopatrzeniu sklepów spożywczych, restauracji czy wszelkich innych punktów gastronomicznych w to, co najważniejsze w diecie człowieka, czyli wodę, przygotowaliśmy korzystną ofertę. W jej ramach dostawa wody do biura Warszawa w sposób regularny jest prostsza niż mogłoby się wydawać.

Tym samym warte podkreślenia jest, iż firma ALLMARK zajmuje się również paletową dostawą wody oraz innych napojów znajdujących się w ofercie zawsze w sposób:

  • profesjonalny
  • terminowy
  • kompleksowy

Bez względu na to, czy jest to dostawa wody do firmy czy zapewnienie dystrybutora filtrującego wodę – zawsze nasza hurtownia spożywcza staje na wysokości zadania oferując usługi najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą - woda butelkowana i dystrybutor wody.

Zapraszamy do skorzystania z naszych dostaw wody już dziś!

Zasięg naszego działania to przede wszystkim Warszawa, ale i okoliczne powiaty – by wodą źródlaną mógł się cieszyć każdy i w dowolnym miejscu na mapie województwa mazowieckiego. Warto podkreślić, iż w przypadku, jeżeli zamówienie na wodę źródlaną z naszej oferty jest większe (uściślając chodzi o kilka, bądź nawet kilkanaście palet) możliwa jest sprzedaż właśnie wody żywiec na całe województwo. Jedynym ograniczeniem jest transport – dlatego zapraszamy po odbiór towaru w naszych magazynach w Ząbkach pod Warszawą. Oczywiście możliwy jest transport do klienta – ale tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu warunków. W celu ustalenia tej kwestii zapraszamy do kontaktu z nami, na pewno uda się zorganizować warunki umowy satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Nade wszystko najważniejsze jest to, aby dostawy wody źródlanej dotarły na czas wszędzie tam, gdzie są potrzebne – dlatego też posiadamy zaplecze techniczne ułatwiające nam realizację tego zadania, a mówiąc dokładniej: samochody wyposażone w windę rozładunkową umożliwiającą sprawny rozładunek towaru, jakim jest woda w twojej firmie.

Dlaczego warto zamówić bezbutlowe dystrybutory wody właśnie u nas?

  • Dajemy Państwu możliwość negocjacji cen w zależności od ilości zamówionych produktów.
  • Wyróżnia nas sprzedaż najbardziej znanych i rozpoznawalnych produktów - wód firm, w tym: Żywiec zdrój, Cisowianka, Kinga, Kropla Beskidu, Nałęczowianka, Muszynianka, Nałęczów Zdrój, Primavera, Dobrowianka, woda Żywiec Perła.

Od lat specjalizujemy się w dostawie wody do firmy i twojego domu, dlatego mogą mieć Państwo pewność, iż w kwestii wody źródlanej nam warto zaufać. Dostarczana przez Nas naturalna woda do firmy jest pobierana z głębinowego źródła wody, które cechuje dobra jakość wody. Jeśli chodzi o dystrybutory do wody staramy się zawsze jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów i to bez względu na to, czy chodzi o dostarczenie wody dla firm gdzie pracuje kilkaset osób, czy też ma to być regularna dostawa wody do domu. W każdym przypadku zadbamy o to, by mogli Państwo bez żadnych wątpliwości naszą dostawę - woda do domu polecać innym osobom. Zatem, jeżeli są Państwo zainteresowani dostawą wody czy też wszelkimi innymi napojami w ilościach paletowych prosimy o kontakt telefoniczny: 732626844 lub e-mailowy: biuro@spozywczo.pl.

Czekamy na kontakt i oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Po za bezbutlowymi dystrybutorami wody oferujemy wysokiej jakości urządzenia filtrujące wodę (dystrybutory filtrujące). Zajmujemy się również sanityzacja dystrybutorów wody i urządzeń dozujących oraz zapewniamy serwis techniczny.

Przy zakupie kilkunastu palet wody otrzymają Państwo kupony rabatowe - promocja dla nowych klientów.
Rozumiem politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące dostawy wody w Warszawie - FAQ

W jaki sposób mogę zamówić dostawę wody do domu/firmy?

Osoby zainteresowane dostawą wody czy też wszelkimi innymi napojami w ilościach paletowych zachęcamy do skorzystania z preferowanej formy kontaktu. Można skontaktować się z nami dzwoniąc pod numer 732626844 bądź też pisząc na adres e-mailowy: biuro@spozywczo.pl. Dostawa jest realizowana przy współpracy z firmą ALLMARK i odbywa się w sposób terminowy, profesjonalny oraz kompleksowy - oczywiście po uzgodnienia z nami wszystkich szczegółów.

Jakie rodzaje wody macie w ofercie?

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana - każdy znajdzie wodę dla siebie. O bogaty i różnorodny asortyment zadbaliśmy organizując w ramach naszego sklepu sprzedaż najbardziej znanych i rozpoznawalnych produktów - wód firm. W naszej propozycji znajdziesz między innymi wodę marek takich jak: Kropla Beskidu, Nałęczowianka, Muszynianka, Żywiec Zdrój, Cisowianka, Dobrowianka, Kinga, Nałęczów Zdrój, woda Żywiec Perła, czy Primavera.

Jaka jest częstotliwość dostaw wody?

Priorytetem dla nas jest dopasowanie się do potrzeb klientów - zarówno prywatnych, jak i firmowych. Również, jeśli chodzi o częstotliwość dostaw do domu - jesteśmy w stanie zorganizować to tak, by jak najbardziej odpowiadało to indywidualnym preferencjom. Bez względu na to, czy chodzi o regularnie dostarczanie wody dla firm czy do gospodarstwa domowego - jesteśmy elastyczni i do dyspozycji.

Jaki jest koszt zamówienia dostawy wody do domu lub firmy?

Koszt zamówienia dostawy wody do domu lub firmy jest uzgadniany indywidualnie - w zależności od konkretnych ustaleń, częstotliwości i wielkości dostaw. W tym celu zachęcamy do kontaktu. Warto podkreślić, że przewidzieliśmy również specjalne promocje dla nowych klientów zamawiających kilkanaście palet wody - w celu poznania szczegółów, również prosimy o kontakt.

Czy przy większym zamówieniu dostawy wody można liczyć na rabat?

Tak - chcąc zachęcić nowych klientów do skorzystania z naszej oferty - zapraszamy do skorzystania ze specjalnych kuponów rabatowych przy zakupie kilkunastu palet wody. Jeśli są Państwo naszymi stałymi klientami zainteresowanymi dużą wielkością zamówień - również zapraszamy do kontaktu, celem omówienia indywidualnych realizacji i możliwości przyznania ewentualnego rabatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl